pokemon-camp-ios

Pokemon Camp, czyli Pokemony na iOS

Pokemony na iOS? Z grą Pokemon Camp to możliwe!

Nie jest to niestety nowa odsłona lubianej przez graczy serii znanej z konsoli Game Boy, tylko aplikacja przeznaczona dla dzieci składająca się z serii mini-gier.

Zabawa dla najmłodszych

Chociaż są one powiązane z serią Pokemon, to jednak potrafią przyciągnąć tylko na kilka-kilkanaście minut, a i to w przypadku największych fanów w wieku przedszkolnym. Gracz trafia na wyspę pełną Pokemonów, na której czekają na niego różne konkurencje. Po ich ukończeniu otrzymuje się jedną z trzech odznak. Konkurencje, czyli wspomniane na początku mini-gry to m.in. szukanie kieszonkowych potworów i odgadywanie nazw stworków na podstawie wycinków zdjęć.

Gry z serii Pokemon na iPhone’a

Chociaż fani Pokemonów oczekiwali czegoś innego, to pozostaje się cieszyć, że Pokemony stopniowo zdobywają urządzenia z systemem iOS. W końcu jakiś czas temu ukazała się gra karciana Pokemon TCG Online, więc Pokemon Camp nie jest pierwszym kontaktem kieszonkowych potworów z urządzeniami Apple. Pozostaje jednak pytanie, kiedy w końcu pojawi się to, na co naprawdę czekają gracze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>