Infinity Blade 2

Recenzja gry Infinity Blade 2

Infinity Blade 2 to kolejna część znanej gry studia Epic. Tytuły z tej serii to gwarancja świetnej grafiki, widowiskowych animacji i dopracowanego systemu walki.

Kontynuacja Infinity Blade

W drugiej części Infinity Blade odnajdziemy wszystkie zalety poprzednika, a dodatkowo dopracowano fabułę. Pomimo pewnej wtórności, do której trzeba się przyzwyczaić (w przeciwnym razie skutecznie zniechęci nas ona do grania), Infinity Blade 2 to jedna z najładniejszych i najlepszych gier na iPhone’a.

Wracając do wspomnianej wtórności, to objawia się ona na wymuszaniu na graczu kilkukrotnego podjęcia tych samych pojedynków i poruszania się do znanych lokacjach. Samo poruszanie się po świecie gry ogranicza się niestety do kliknięć w narzucone przez twórców miejsca i gracz nie może niestety dowolnie sterować swoją postacią. Dzięki takiemu rozwiązaniu można się jednak skupić na tym, co jest w Infinity Blade 2 najlepsze: walki.

Pojedynki są nie tylko widowiskowe, ale też udział w nich sprawia graczowi prawdziwą frajdę. System walk przygotowany został w taki sposób, że można go opanować w krótkim czasie i jednocześnie cieszyć się zróżnicowanymi atakami. Dodatkowo, bohater sterowany przez gracza rzeczywiście wykonuje takie ataki, jakie wybierze gracz, co czasami bywa słabą stroną bijatyk tworzonych na urządzenia przenośne.

Podczas zabawy gracz zbiera worki ze złotem, które następnie można przeznaczyć na kupowanie ulepszeń, lepszych broni lub innego ekwipunku. Pomijając pewną wtórność, jest to jedna z najlepszych, najładniejszych i najbardziej dynamicznych gier, jakie zostały wydane na iOS.

Gra dostępna w App Store na iPhone i iPod.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>