retry rovio iphone

Retry – najnowsza gra od Rovio

Podobnie jak pozostałe gry od Rovio (seria Angry Birds), Retry ma w sobie to coś, co nie pozwala graczowi oderwać się od smartfona.

Tym razem nie chodzi jednak o mocno wyeksploatowany motyw strzelania ptakami w kierunku świń. W Retry gracz steruje samolotem i musi dolecieć do celu. Żeby nie było za łatwo, gracz może jedynie dodawać gazu. Należy wiec z wyczuciem operować samolotem, bo w przeciwnym razie… Retry! Gra posiada miłą dla oka (o ile ktoś lubi takie klimaty), 8-bitowa grafikę i umilająca zabawę, prosta oprawę dźwiękowa. Odblokowywanie nowych poziomów opiera się na takich zasadach, jak to miało miejsce w przypadku Angry Birds. Świat gry podzielony jest na krótkie, ale wcale niełatwe plansze. Po ich ukończeniu – w zależności od swoich umiejętności – gracz otrzymuje od jednej do trzech gwiazdek.

Retry jest grą darmową, ale twórcy umieścili w niej mikropłatności. Nie są one jednak niezbędne do tego, aby gracz mógł czerpać przyjemność z zabawy. Pod wieloma względami gra Retry przypomina głośne Flappy Bird.

Gra dostępna w App Store za darmo na iPhone i iPod.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>